Elektromechanik, 50.000 Kč náborový příspěvek

BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce Elektromechanik, 50.000 Kč náborový příspěvekFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk u Vysokého Mýta, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Elektromechanik, 50.000 Kč náborový příspěvek - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromechanik, 50.000 Kč náborový příspěvek - Ústí nad OrlicíPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Elektromechanik, 50.000 Kč náborový příspěvekEmail:lucie.vomackova@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: Elektromechanik, 50.000 Kč náborový příspěvekTelefon:+420606062802

Popis pracovní pozice:
O nás:
Jsme strojírenská společnost s třicetiletou tradicí a pyšníme se silnou pozicí mezi předními výrobci za tepla
válcovaných bezešvých kruhů. Každoročně dodáváme více než 20 000 tun výrobků a od roku 2018 jsme
součástí prestižní skupiny Třinecké železárny - Moravia Steel. Celý výrobní proces od výkovku až po
finální obrobení probíhá pod naším pečlivým dohledem přímo v areálu v Zámrsku. Zaměřujeme se na
preciznost a kvalitu, a vážíme si každého člena týmu, který k tomuto úspěchu přispívá.

O pozici:
Vaším úkolem bude podílet se na modernizaci a servisu výrobních technologií tepelného tváření/zpracování a
CNC obrábění a udržování jejich bezproblémového chodu. K dispozici Vám budou zkušení kolegové a budete mít
možnost se učit a rozvíjet například i v rámci řídících systémů a pohonů Siemens.
Na této pozici vás čeká různorodá práce, u které Vám poskytneme veškerá potřebná školení pro Váš
profesní růst a rozvoj.

Požadujeme:
• SOU / SŠ v oboru elektro
• Platné oprávnění dle § 6 vyhl.č.50 nebo zák.č.250 a nařízení vlády č.194
• Praxe nebo zkušenosti v oblasti elektroúdržby ve výrobní společnosti
• Zkušenosti s hydraulikou a PLC, nebo znalost řídících systémů a pohonů Siemens nejsou nutností, ale velkou
výhodou
• Ochota pracovat ve směnném 12. hod. provozu v režimu krátký/dlouhý týden

Nabízíme:
Náborový příspěvek ve výši 50.000 Kč
Týden dovolené navíc
Roční docházkový bonus 10.000 Kč
Odměna za doporučení nového kolegy 20.000 Kč
Příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce
Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
Pravidelné navýšení mzdy (po zkušební době a poté jednou ročně) 50% příspěvek na dopravu a dotované
stravování
Příspěvek na penzijní spoření

Pokud chcete být součástí našeho inovativního týmu a podílet se na tvorbě kvalitních výrobků, neváhejte
nás kontaktovat.
Pošlete svůj životopis na email personalni@bohemiarings.cz.
Těšíme se na spolupráci s vámi!

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@bohemiarings.cz