Skladník surovin

METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce Skladník surovinFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary 420, Kladno
Volné pracovní místo: Skladník surovin - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník surovin - KladnoPlat:33 000,-
Kontaktní email na pozici: Skladník surovinEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník surovinTelefon:+420603358885

Popis pracovní pozice:
Příjem, skladování, výdej zboží a k tomu doprovodné skladové činnosti
Práce ve Velvarech

Požadujeme:
SŠ vzdělání/SOU vzdělání s praxí
Řidičský průkaz sk. B (sk. C, T výhodou)
Průkaz řidiče VZV (čelní nakladače výhodou)
Základní znalosti práce na PC (SAP výhodou)
Organizační schopnosti při práci ve skladu
Pracovitost, spolehlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
Nástupní mzdu 30 000 Kč - 35 000 Kč
13. plat a 5 týdnů dovolené
Práce na stálé ranní směně
Náborový příspěvek
Docházkový bonus
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Dotované závodní stravování
Příspěvek na kartu Multisport
A další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz