Skladník Střechy Comax

METAL TRADE COMAX a.s.- divize STŘECHY COMAX- nabídka práce Skladník Střechy ComaxFirma:METAL TRADE COMAX a.s.- divize STŘECHY COMAX
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Malovarská, Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Skladník Střechy Comax - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník Střechy Comax - KladnoPlat:27 000,-
Kontaktní email na pozici: Skladník Střechy ComaxEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník Střechy ComaxTelefon:+420603358885

Popis pracovní pozice:
Příprava a kompletace zakázek
Evidence pohybu materiálu po skladě
Expedice zakázek a výdej koncovým zákazníkům
Práce ve Velvarech

Požadujeme:
Vyučení
Základní znalost práce na PC
Příjemné vystupování a vztah k zákazníkům
Spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu
Zkušenost s VZV a mostovým jeřábem výhodou

Nabízíme:
Nástupní mzdu od 27 000 Kč
13. plat
5 týdnů dovolené
Práce na stálé ranní směně
Náborový příspěvek
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Práce v příjemném kolektivu a moderním prostředí
Dotované závodní stravování
Příspěvek na kartu Multisport
A další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz