Řidič skupiny C+E- Lipník

Inzerát č: P14438 | Vloženo: 04.04.2024 | Poslední aktualizace: 08.04.2024 12:03:50
Hrubý autodoprava s.r.o- nabídka práce Řidič skupiny C+E- LipníkFirma:Hrubý autodoprava s.r.o
Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Lipník nad Bečvou, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Řidič skupiny C+E- Lipník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič skupiny C+E- Lipník - Olomoucký krajPlat:45 000,-
Kontaktní email na pozici: Řidič skupiny C+E- LipníkEmail:r.benesova@hruby-autodoprava.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič skupiny C+E- LipníkTelefon:606746791
Další údaje o pozici: Řidič skupiny C+E- LipníkDalší údaje:Karel Řezníček

Popis pracovní pozice:
Rozvoz zboží pro obchodní řetězec Penny Market Lipník nad Bečvou
- nakládka a vykládka zboží

Požadujeme:
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny C+E
- dopravně psychologické vyšetření
- praxe

Nabízíme:
Nabízíme:
* perspektivní dlouhodobé zaměstnání
* zázemí stabilní české společnosti
* přátelský kolektiv, slušné jednání
* velmi dobré mzdové ohodnocení
* celou mzdu legálně na výplatní pásce

Benefity:

- výhodné mobilní služby
- 2000Kč/ měsíčně na penzijní spoření

Inzerent:
Ověřený uživatel Radka Benešová | Olomoucký kraj , Klecany
Telefon: 733145121
Email: r.benesova@hruby-autodoprava.cz