Skladník (m/ž) - bonus, dovolená navíc

Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno
Volné pracovní místo: Skladník (m/ž) - bonus, dovolená navíc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník (m/ž) - bonus, dovolená navíc - KladnoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Skladník (m/ž) - bonus, dovolená navícEmail:smidova@europapersonal.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník (m/ž) - bonus, dovolená navícTelefon:+420 775 576 805
Další údaje o pozici: Skladník (m/ž) - bonus, dovolená navícDalší údaje:775 068 670

Popis pracovní pozice:
Pro světoznámou společnost hledáme do týmu - skladníky (m/ž).
Nepřetržitý provoz - 12hod. směny (denní, noční)

NÁPLŇ PRÁCE
manipulace se zbožím
skladová evidence

Požadujeme:
POŽADUJEME
čistý trestní rejstřík
manuální zručnost
spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
NABÍZÍME
práci ve stabilní společnosti na HPP
mzdu 225,-Kč/hod.
bonus 2 300,- Kč
5 týdnů dovolené
fitness
závodní stravování
možnost záloh
svozy RAKOVNÍK zdarma
svozy Beroun-Praha zdarma

Kontaktujte nás
Šmídová: 775 576 805, smidova@europapersonal.cz
Hanzalová.: 775 068 670, hanzalova@europapersonal.cz

Ověřený uživatel EUROPA Union Service a.s. | Celá ČR , Plzeň
Telefon: +420 377 921 989
Email: marketing.veronika@gmail.com