Průvodce do zahraničí na platformě Worldee

Inzerát č: P14470 | Vloženo: 08.04.2024 | Poslední aktualizace: 12.04.2024 18:00:26
We travel the world s.r.o- nabídka práce Průvodce do zahraničí na platformě WorldeeFirma:We travel the world s.r.o
Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Celá ČR
Volné pracovní místo: Průvodce do zahraničí na platformě Worldee - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Průvodce do zahraničí na platformě Worldee - Celá ČRPlat:30 - 50 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Průvodce do zahraničí na platformě WorldeeEmail:gabriela.stastna@worldee.com
Kontaktní telefon na pozici: Průvodce do zahraničí na platformě WorldeeTelefon:+420 776 825 222

Popis pracovní pozice:
Co na tebe čeká?
Budeš provádět lidi na místech, které nejlépe znáš. Můžeš vyrazit třikrát do měsíce nebo jen jednou za
tři měsíce. Na tom se jistě dohodneme.

Cesty společně naplánujeme, vybereme ubytování, ve kterých budete spát a na tobě bude se se skupinkou před
odletem spojit, projít si plán cesty, poradit jí, co si s sebou zabalit a co naopak nechat doma. Potkáte se na
letišti v Praze, Vídni nebo až na místě, kde vyzvednete auta a vyrazíte za dobrodružstvím. Na tobě bude
dodržování itineráře, organizace na místě a péče o skupinku.

Požadujeme:
Takto vidíme ideálního kandidáta/kandidátku:

Cestování máš v krvi, víš jak to chodí na letišti a umíš si poradit v neočekávatelných situacích.
Domluvíš se bez problému česky a anglicky.
Máš zkušenosti s průvodcováním a s řízením automobilu
Jsi přátelský/á a komunikativní vůdčí osobnost.
Umíš pracovat, převzít iniciativu a taky odpovědnost.
Máš rád/a ve věcech pořádek a dokážeš si vše zorganizovat/prioritizovat.
Umíš mít nadhled, vidíš a hledáš souvislosti.
Máš chuť být každý den lepší a úspěšnější.

Nabízíme:
Práci snů - cestuješ a vyděláváš si.
Odpovídající finanční ohodnocení dle společné dohody.
Společně se současným týmem Ti vše důkladně vysvětlíme, předvedeme a ty tak budeš jednoduše součástí
týmu.
Pracovat na smysluplném projektu, díky kterému mohou lidi cestovat nebo si vydělávat jako průvodci
Být součástí ryze českého cestovatelského start-upu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Gabriela Šťastná | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 776 825 222
Email: gabriela.stastna@worldee.com