Strážný - pochůzky (M/Ž) - Praha centrum

PROTECTON HOLDING, a.s.- nabídka práce Strážný - pochůzky (M/Ž) - Praha centrumFirma:PROTECTON HOLDING, a.s.
Volné pracovní místo: Praha 1Místo práce:Praha, Praha 1
Volné pracovní místo: Strážný - pochůzky (M/Ž) - Praha centrum - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážný - pochůzky (M/Ž) - Praha centrum - Praha 1Plat:140,-
Kontaktní email na pozici: Strážný - pochůzky (M/Ž) - Praha centrumEmail:nabor@protecton.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strážný - pochůzky (M/Ž) - Praha centrumTelefon:773766674
Další údaje o pozici: Strážný - pochůzky (M/Ž) - Praha centrumDalší údaje:Martina M

Popis pracovní pozice:
Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku.
Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991
aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů.

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici na pochůzky (interier/exterier). Náplní práce
bude pochůzková činnost uvnitř i kolem objektu a zajištění bezpečnosti.
Náplň práce:

• Pochůzková činnost a zajišťování bezpečnosti uvnitř i okolo objektu
• Poskytuje informace návštěvníkům
• Vykazování nežádoucích osob
• Kontrola uzamčenosti vstupu do objektu, kontrola únikových východů
• Směna - Po-Ne - 12 hod směny (D i N) - pochůzka exterier (venkovní)
Po-Ne - 08:00 - 22:00 - pochůzka interier (vnitřní)

Požadujeme:
• Čistý RT
• Zdravotní způsobilost, dobrý zdravotní stav
• Fyzická zdatnost - práce na nohou
• Komunikační schopnosti
• Osvědčení profesní kvalifikace Strážný 68-008-E

Nabízíme:
• Mzda: 130Kč - 140Kč/hod
• Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
• Přátelský kolektiv
• Možnost karierního růstu
• Zázemí na objektu
• Práce na HPP i DPP
• Nástup od poloviny června 2024
• Lokalita - Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7
Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 - 16:00
E-mail: nabor@protecton.cz
Více informací o společnosti najdete na našem webu

Inzerent:
Ověřený uživatel Protecton holding | Praha , Praha
Telefon: 606618006
Email: nabor@protecton.cz