Vrátný, ostraha - Brodek u Prostějova - i pro OZP

K2S Facility, spol. s r.o.- nabídka práce Vrátný, ostraha - Brodek u Prostějova - i pro OZPFirma:K2S Facility, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: ProstějovMísto práce:Brodek u Prostějova, Prostějov
Volné pracovní místo: Vrátný, ostraha - Brodek u Prostějova - i pro OZP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vrátný, ostraha - Brodek u Prostějova - i pro OZP - ProstějovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Vrátný, ostraha - Brodek u Prostějova - i pro OZPEmail:securperson@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vrátný, ostraha - Brodek u Prostějova - i pro OZPTelefon:773006277

Popis pracovní pozice:
Dobrý den,

jsme K2S Facility, spol. s r.o., zabýváme se bezpečností a pořádkem. V tuto chvíli hledáme nové
kolegy/kolegyně na zakázku v Brodku u Prostějova.

Jedná se o nenáročnou práci v příjemném prostředí.

Náplní Vaší práce bude:
- obsluha recepce
- obsluha vrátnice
- obchůzková činnost
- vedení evidence
- dohled nad kamerovými a bezpečnostními systémy

Nabízíme stabilní, nenáročnou práci na HPP či DPP.

Pozice je vhodná pro OZP.

Požadujeme:
- výpis rejstříku trestů bez záznamu
- zodpovědnost
- znalost českého jazyka
- certifikát "strážný" (pokud nemáte, pomůžeme Vám jej získat)

V případě zájmu volejte velitele objektu: 773006277

Inzerent:
Ověřený uživatel Jan Sviták | Praha , Kroměříž
Telefon: 604889979
Email: securperson@seznam.cz