Strážný/á - práce na HPP/DPP - nástup možný ihned (Přerov)

Volné pracovní místo: PřerovMísto práce:Přerov, Přerov
Volné pracovní místo: Strážný/á - práce na HPP/DPP - nástup možný ihned (Přerov) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strážný/á - práce na HPP/DPP - nástup možný ihned (Přerov) - PřerovPlat:123,80 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Strážný/á - práce na HPP/DPP - nástup možný ihned (Přerov)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strážný/á - práce na HPP/DPP - nástup možný ihned (Přerov)Telefon:+420 705 108 800
Další údaje o pozici: Strážný/á - práce na HPP/DPP - nástup možný ihned (Přerov)Další údaje:+420 596 223 724

Popis pracovní pozice:
Místo je vhodné pro invalidní osoby, kterým nabízíme pracovní smlouvu + hledáme osobu, která by si chtěla
přivydělat na dohodu (DPP) a byla by ochotna zaskakovat v období nemocí stávajících zaměstnanců. Hledáme tedy
minimálně 2 osoby.

Náplň práce: pravidelné pochůzky a kontrola objektu, práce na PC, dohled při vstupu a odchodu do/z budovy a
obsluha kamerového systému.

Pracovní doba: pondělí až neděle, krátký / dlouhý týden, ranní směna od 6:00 do 13:30 hod. a odpolední
směna od 13:30 do 21:00 hod.

Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Přerov, ul. Tovární

Požadujeme:
dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost. Výhodou pro Vás je, pokud vlastníte certifikát strážného,
pokud ne, tak Vám jej zajistíme.

Nabízíme:
Mzdu: 123,80 Kč/hod. + příplatky za směnnost + pro invalidní osoby máme navíc náborový příspěvek až do
výše 12 000 Kč/rok.

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální oddělení | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +420 596 223 724
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz