Operátor výroby - Bystřice nad Pernštejnem

Volné pracovní místo: Žďár nad SázavouMísto práce:Bystřice nad Pernštejnem, Žďár nad Sázavou
Volné pracovní místo: Operátor výroby - Bystřice nad Pernštejnem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby - Bystřice nad Pernštejnem - Žďár nad SázavouPlat:od 28.000Kč
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby - Bystřice nad PernštejnemEmail:nikola.skoumalova@cooperstandard.com
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výroby - Bystřice nad PernštejnemTelefon:721028006
Další údaje o pozici: Operátor výroby - Bystřice nad PernštejnemDalší údaje:Nikola Skoumalová

Popis pracovní pozice:
Obsluha výrobní linky
Práce v klidném a čistém prostředí
3 směnný pracovní režim nebo 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Požadujeme:
Manuální zručnost
Zodpovědnost
Spolehlivost
Chuť pracovat s naší společností

Nabízíme:
Příspěvek na stravování 55% v závodní kantýně
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na regeneraci a odpočinek
Zvýhodněné služby na volání, TV a internet od O2

Ověřený uživatel Eva Podsedková | Žďár nad Sázavou , Bystřice nad Pernštejnem
Telefon: 601 582 627
Email: eva.podsedkova@cooperstandard.com