Seřizovač - navýšení mzdy

Cooper Standard- nabídka práce Seřizovač - navýšení mzdyFirma:Cooper Standard
Volné pracovní místo: Žďár nad SázavouMísto práce:Bystřice nad Pernštejnem, Žďár nad Sázavou
Volné pracovní místo: Seřizovač - navýšení mzdy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Seřizovač - navýšení mzdy - Žďár nad SázavouPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Seřizovač - navýšení mzdyEmail:eva.podsedkova@cooperstandard.com

Popis pracovní pozice:
Opravy a seřízení strojů
Opravy a udržování nástrojů
Vedení evidence nástrojů
Uvolňování výroby
Práce s měřícími zařízeními

Požadujeme:
Vyučen v oboru nebo praxe na obdobné pozici (pokud jste absolvent, rádi Vás vše naučíme)
Ochotu pracovat v třísměnném režimu nebo na 12ti hodinové směny (režim krátký/dlouhý týden)
Orientace v technické dokumentaci norem, strojů, přístrojů a zařízení
Znalost strojních mechanismů

Nabízíme:
Zajímavé pracovní místo s možností ovlivnit logistické operace
Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
Nástupní bonus - 20.000Kč
5 týdnů dovolené
Příspěvek na dopravu
Částečně dotované stravování (výběr ze 7 druhů obědů)
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na sport - bazén, solná jeskyně
zvýhodněné služby - TV, telefonní tarif, internet od O2 i pro rodinné příslušníky

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Ověřený uživatel Eva Podsedková | Žďár nad Sázavou , Bystřice nad Pernštejnem
Telefon: 601 582 627
Email: eva.podsedkova@cooperstandard.com