Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P14715

Mzdový / mzdová účetní

Inzerát č: P14715 | Vloženo: 10.05.2024
Ernst Leopold s.r.o.- nabídka práce Mzdový / mzdová účetníFirma:Ernst Leopold s.r.o.
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Blansko, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: Mzdový / mzdová účetní - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Mzdový / mzdová účetní - Jihomoravský krajPlat:22.000 Kč - 24.000 Kč
Kontaktní email na pozici: Mzdový / mzdová účetníEmail:petra.samalikova@ernstleopold.cz
Kontaktní telefon na pozici: Mzdový / mzdová účetníTelefon:+420 720 812 814

Popis pracovní pozice:
- zpracování mezd
- správa docházkového systému
- spolupráce se zdravotní pojišťovnou a správou sociálního zabezpečení (nástupy, výstupy, změny)
- pracovně právní administrativa ohledně vzniku, průběhu a skončení pracovních poměrů
- zpracování osobních dat zaměstnanců v mzdovém systému
- zpracování a správa exekucí
- vedení osobních spisů zaměstnanců

Požadujeme:
- praxe v oblasti mezd výhodou
- znalost pracovně právních předpisů
- znalost programu Helios výhodou ne podmínkou
- pečlivost, přesnost, zodpovědný přístup, komunikativnost
- schopnost samostatné i týmové práce
- uživatelská znalost Microsoft Office

Nabízíme:
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v české firmě s dlouholetou tradicí
• Výkonová odměna
• Roční odměna: 12.000 Kč
• Odměny při významných pracovních a životních výročích: 3.000 až 15.000 Kč
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Týden dovolené navíc
• Zajištění potřebných školení k výkonu práce
• Firemní akce

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Šamalíková | Blansko , Blansko
Telefon: +420720812814
Email: petra.samalikova@ernstleopold.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel