Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P14562

Manažer/ka oblasti (Ostrava a okolí) - mzda 44 400 Kč

CLEANCAT s.r.o.- nabídka práce Manažer/ka oblasti (Ostrava a okolí) - mzda 44 400 KčFirma:CLEANCAT s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava a okolí, Ostrava
Volné pracovní místo: Manažer/ka oblasti (Ostrava a okolí) - mzda 44 400 Kč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manažer/ka oblasti (Ostrava a okolí) - mzda 44 400 Kč - OstravaPlat:44 400 Kč / měsíc
Kontaktní email na pozici: Manažer/ka oblasti (Ostrava a okolí) - mzda 44 400 KčEmail:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manažer/ka oblasti (Ostrava a okolí) - mzda 44 400 KčTelefon:596 223 724
Další údaje o pozici: Manažer/ka oblasti (Ostrava a okolí) - mzda 44 400 KčDalší údaje:705 108 800

Popis pracovní pozice:
Vaším úkolem bude zejména:
- zodpovědnost za provádění úklidových prací na jednotlivých střediscích podle smluv se zákazníky
- zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené oblasti
- nábor nových zaměstnanců včetně zajištění jejich proškolení a řádného zácviku
- provádění kontrolní činnosti u svých podřízených - dodržování parametrů a ukazatelů (např.
používání řádné chemie a dodržování technologických postupů)
- zodpovědnost za materiální a technologické vybavení na střediscích
- zajištění odzkoušení nových technologií a chemií
- úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti nejen při rozjezdu nových zakázek
- účast na pravidelných provozních poradách

Požadujeme:
Od nového kolegy očekáváme:
- SŠ vzdělání s maturitou (ideálně v technickém nebo ekonomickém oboru)
- dobrou znalost práce na PC - zejména sada MS Office
- schopnost vést a motivovat zaměstnance
- ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
- časovou flexibilitu
- výborné organizační a komunikační dovednosti
- vysokou míru nasazení a samostatnosti
- aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme:
Rádi Vám nabídneme:
- nástupní mzdu 44 400 Kč / měsíc
- měsíční, roční a jiné odměny
- možnost pracovat pro ryze českou společnost s téměř 27letou historií a více než 1 700 zaměstnanci
- pružnou pracovní dobu
- k pracovní pozici standardně patří: mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
- zaučení na pozici uvedení do problematiky úklidových, strážních a speciálních služeb
- stravenky (stravenkovou kartu)
- každý občas nemusí být ve své kůži - od toho máme sick days
- nepřilepíme Vás na kancelářskou židli - občas budete mít možnost pracovat z domova
- nenecháme Vás v tom plavat - očekávejte vstřícnou spolupráci s kolegy z ostatních oddělení
- interní i externí vzdělávání (odborná školení, měkké dovednosti a další)
- 2x za rok pořádáme firemní společenskou nebo sportovní akci, abyste mohli blíže poznat své kolegy i mimo
pracovní prostředí

Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Ostrava a okolí

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální oddělení | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +420 596 223 724
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz