Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P14557

Obsluha PCO, práce od počítače, Praha 10, OZP

Inzerát č: P14557 | Vloženo: 17.04.2024
K2S Facility, spol. s r.o.- nabídka práce Obsluha PCO, práce od počítače, Praha 10, OZPFirma:K2S Facility, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Praha 10Místo práce:Praha 10, Praha 10
Volné pracovní místo: Obsluha PCO, práce od počítače, Praha 10, OZP - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Obsluha PCO, práce od počítače, Praha 10, OZP - Praha 10Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obsluha PCO, práce od počítače, Praha 10, OZPEmail:securperson@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha PCO, práce od počítače, Praha 10, OZPTelefon:604889979

Popis pracovní pozice:
Jsme K2S Facility, spol. s r.o., firma zabývající se ostrahou a bezpečností. Momentálně hledáme kolegyně či
kolegy na pozici:

OBSLUHA PCO a PATROL CONTROL

Druh nabídky práce:

Částečný úvazek

Lokalita

Praha 10 - Malešice, případně Home office po zacvičení

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce - vhodná především pro OZP

PCO (pult centrální ochrany) - dohledové centrum.

Práce na Praze 10 - Průmyslová ulice.

Práce spočívá v kontrole docházky zaměstnanců a volání mobilní výjezdové hlídky na objekty.

- Práce v sedě

- noční a denní směny (7-19, 19-7) práce 24/7

Co od Vás očekáváme:

- spolehlivost

- zodpovědnost

- umět pracovat s PC

- čistý výpis rejstříku trestů (nevadí nám záznam za alimenty a řidičský průkaz)

Co Vám můžeme nabídnout:

- práci na noční a denní směny (7-19, 19-7)

- práce v čistém zázemí kanceláře

- práce v sedě

- práce na zkrácený pracovní úvazek ( vhodné pro OZP )

- dlouhodobá spolupráce

V případě zájmu volejte pana Svitáka - tel. 604 889 979

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Jan Sviták | Praha , Kroměříž
Telefon: 604889979
Email: securperson@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel