Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P14119

Hledáme česky hovořící parťáky do našeho call centra v Písku

DomiCall, s.r.o.- nabídka práce Hledáme česky hovořící parťáky do našeho call centra v PískuFirma:DomiCall, s.r.o.
Volné pracovní místo: PísekMísto práce:Karlova 108, Písek, Písek
Volné pracovní místo: Hledáme česky hovořící parťáky do našeho call centra v Písku - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledáme česky hovořící parťáky do našeho call centra v Písku - PísekPlat:180,-
Kontaktní email na pozici: Hledáme česky hovořící parťáky do našeho call centra v PískuEmail:nabor@domicall.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme česky hovořící parťáky do našeho call centra v PískuTelefon:724567196
Další údaje o pozici: Hledáme česky hovořící parťáky do našeho call centra v PískuDalší údaje:Hana Andršová

Popis pracovní pozice:
Jsme Písecké call centrum zabývající se prodejem jednoduchých a fajn produktů. Patříme mezi špičku na
českém trhu a hravě naučíme obchodovat každého nováčka. :-)
Telefonní operátor Náplň práce:

• Telefonické kontaktování stávajících i nových klientů.
• Prezentace kvalitních produktů a zajímavých služeb.
• Práce na PC a zpracování drobné administrativy.

Požadujeme:
• Základní znalost PC.
• Samozřejmě chuť pracovat a učit se novým věcem.
• Příjemné mluvené vystupování v ČESKÉM JAZYCE.
• Dlouhodobou spolupráci, minimálně 90 hodin měsíčně

Nabízíme:
• Fix 120Kč/h + provize za uzavřené objednávky - průměrný obchodník si u nás vydělá až 180Kč/h.
• Smlouvu na DPP
• Fajn pohodovou práci.
• Intenzivní zaškolení nováčků.
• Flexibilní pracovní dobu. Plánuješ si, jak ti to zrovna vyhovuje.
• Super kolegy .

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Andršová | Písek , Písek
Telefon: 724567196
Email: nabor@domicall.cz