Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P13748

Provozní vedoucí úklidu (Příbram a okolí)

Inzerát č: P13748 | Vloženo: 17.04.2024 | Poslední aktualizace: 19.04.2024 15:44:22
CLEANCAT s.r.o.- nabídka práce Provozní vedoucí úklidu (Příbram a okolí)Firma:CLEANCAT s.r.o.
Volné pracovní místo: PříbramMísto práce:Příbram a okolí, Příbram
Volné pracovní místo: Provozní vedoucí úklidu (Příbram a okolí) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Provozní vedoucí úklidu (Příbram a okolí) - PříbramPlat:40 700 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Provozní vedoucí úklidu (Příbram a okolí)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Provozní vedoucí úklidu (Příbram a okolí)Telefon:+420 596 223 724
Další údaje o pozici: Provozní vedoucí úklidu (Příbram a okolí)Další údaje:+420 705 108 800

Popis pracovní pozice:
• zodpovědnost za prováděné úklidové služby na svěřených zakázkách a jejich kontrola
• jednání se zákazníky
• vedení svěřeného týmu lidí
• podle potřeby nábor zaměstnanců na jednotlivé zakázky
• kancelářské práce související s pracovní činností (předfakturace, docházka zaměstnanců, příprava
podkladů ke mzdám apod.)
• navádění objednávek a následný rozvoz spotřebního materiálu na střediska

Požadujeme:
• znalosti a zkušenosti na úrovni SŠ s maturitou
• uživatelskou práci na PC (převážně Excel, Word a internet)
• základní znalost Zákoníku práce - výhodou
• ŘP sk. B - aktivní řidič/ka
• schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
• vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
• schopnost vhodně volit priority

Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu
- zajímavou práci u ryze českého zaměstnavatele s 27letou historií
- jídelnu nemáme, ale poskytneme Vám stravenky (stravenkovou kartu)
- každý občas nemusí být ve své kůži - od toho máme sick days
- občas budete mít možnost pracovat z domova
- nenecháme Vás v tom plavat - očekávejte vstřícnou spolupráci s kolegy z ostatních oddělení
- interní i externí vzdělávání (odborná školení, měkké dovednosti a další)
- předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou
- místo výkonu práce: Příbram a okolí

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální oddělení | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +420 596 223 724
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz