SKLADNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Sittardia s.r.o.- nabídka práce SKLADNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEKFirma:Sittardia s.r.o.
Volné pracovní místo: LounyMísto práce:Žatec, Louny
Volné pracovní místo: SKLADNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SKLADNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - LounyPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEKEmail:martin.kaderavek@sittardia.cz
Kontaktní telefon na pozici: SKLADNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEKTelefon:474532040
Další údaje o pozici: SKLADNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEKDalší údaje:Martin Kadeřávek

Popis pracovní pozice:
vedení skladové evidence v interním systému
udržování pořádku ve skladu
naskladňování a vyskladňování materiálu administrativně i fyzicky
objednávání materiálu, vystavování nákupních objednávek
reklamace materiálu

Požadujeme:
pečlivost, přesnost při naskladňování a vyskladňování
znalost práce na PC
fyzickou zdatnost pro zakládání materiálů - palety s lepenkami, role
ochotu vypomoci kolegům v případě potřeby
ovládání VZV výhodou

Nabízíme:
práci na zkrácený úvazek cca 30 hodin/týden nebo formou brigády
práci v čistém moderně vybaveném prostředí reklamní agentury
zaškolení
čaj/káva na pracovišti zdarma
možnost domluvy na rozvržení pracovní doby

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin Kadeřávek | Louny , Žatec
Telefon: 474532040
Email: martin.kaderavek@sittardia.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel