DTP OPERÁTOR

Inzerát č: P6359 | Vloženo: 23.06.2020 | Poslední aktualizace: 29.06.2020 13:31:11
Sittardia- nabídka práce DTP OPERÁTORFirma:Sittardia
Volné pracovní místo: LounyMísto práce:Žatec, Louny
Volné pracovní místo: DTP OPERÁTOR - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: DTP OPERÁTOR - LounyPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: DTP OPERÁTOREmail:martin.kaderavek@sittardia.cz
Kontaktní telefon na pozici: DTP OPERÁTORTelefon:474532040

Popis pracovní pozice:
Příprava tiskových dat pro výrobu - ripování

Kontrola správnosti dat

Obsluha strojů na velkoplošný tisk a řezání

Laminování

Požadujeme:
Základní znalost programů Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop, popř. CorelDRAW

Pečlivost, přesnost, spolehlivost

SŠ vzdělání technického zaměření

Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
Fixní mzdu s variabilní složkou

Příspěvek na dojíždění

Nápoje na pracovišti zdarma (čaj, káva)

Proškolení

Možnost uplatnit své nápady a kreativitu

Pravidelné firemní akce

Zázemí pro odpočinek - zahrada, kuchyňka

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin Kadeřávek | Louny , Žatec
Telefon: 474532040
Email: martin.kaderavek@sittardia.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel