Údržbář ZOO Tábor

Inzerát č: P9022 | Vloženo: 25.11.2021 | Poslední aktualizace: 25.11.2021 11:10:45
Volné pracovní místo: Jihočeský krajMísto práce:Jihočeský kraj
Volné pracovní místo: Údržbář ZOO Tábor - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Údržbář ZOO Tábor - Jihočeský krajPlat:Roční mzda: 330.000 -400.000 K
Kontaktní email na pozici: Údržbář ZOO TáborEmail:prace@zootabor.eu
Kontaktní telefon na pozici: Údržbář ZOO TáborTelefon:+420233372021
Další údaje o pozici: Údržbář ZOO TáborDalší údaje:Mgr. Kateřina Pašková

Popis pracovní pozice:
Hledáme údržbáře pro největší jihočeskou zoologickou zahradu, která se zaměřuje na podporu a ochranu
ohrožených druhů živočichů. Do našeho stávajícího týmu hledáme člověka, který je manuálně zručný,
vlastní řidičský průkaz skupiny T a má kladný vztah ke zvířatům.

Co bude Vaším úkolem:
• Zajištění veškerých oprav pro provoz areálu
• Zajištění dovozu sena a krmiva pro zvířata
• Běžná údržba a stavba nových výběhů
• Kontrola a údržba veškerých technických zařízení včetně elektrických ohradníků
a jejich zdrojů
• Sekání trávy, uklízení sněhu, hlášení závad
• Zajišťování pravidelných revizí a nutných technických prohlídek
• Podíl na rozvoji zoologické zahrady

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme:
• Vyučení nebo maturita technického zaměření
• Výborný fyzický a zdravotní stav
• Schopnost zajištění veškerých oprav
• ŘP skupiny B, T
• Manuální zručnost
• Aktivní a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
• Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti,
vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
• Kladný vztah ke zvířatům
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Co Vám nabídneme:
• Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na HPP
• Pravidelný termín výplaty mzdy
• Přátelský kolektiv, rodinná atmosféra
• Příjemné pracovní prostředí v souladu s přírodou

Finanční ohodnocení:
• Roční mzda: 330.000 -400.000 Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií
prostřednictvím odpovědního formuláře nebo e-mailem. Takovým odesláním udělujete dobrovolně společnosti
Zoologická zahrada Tábor, a.s. souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem účasti ve
výběrovém řízení na pracovní pozici u společnosti Zoologická zahrada Tábor, a.s dle Zásad zpracování
osobních údajů společnosti Zoologická zahrada Tábor, a.s uvedených na www.zootabor.eu.

Inzerent:
Ověřený uživatel ZOO Tábor | Jihočeský kraj , Tábor
Telefon: 233372021
Email: prace@zootabor.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel