Řidič ZOO Tábor

Inzerát č: P9018 | Vloženo: 25.11.2021 | Poslední aktualizace: 25.11.2021 11:11:04
Zoologická zahrada Tábor, a.s.- nabídka práce Řidič ZOO TáborFirma:Zoologická zahrada Tábor, a.s.
Volné pracovní místo: TáborMísto práce:Tábor, Tábor
Volné pracovní místo: Řidič ZOO Tábor - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič ZOO Tábor - TáborPlat:Roční mzda: 330.000 - 400.000
Kontaktní email na pozici: Řidič ZOO TáborEmail:prace@zootabor.eu
Kontaktní telefon na pozici: Řidič ZOO TáborTelefon:+420 233 372 021
Další údaje o pozici: Řidič ZOO TáborDalší údaje:Mgr. Kateřina Pašková

Popis pracovní pozice:
Perspektivní zaměstnání v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu
ohrožených druhů živočichů.

Co bude Vaším úkolem:
- Zajištění dovozu krmiva pro zvířata
- Obsluha traktoru v areálu ZOO (rozvoz balíků sena, slámy apod.)

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme:
- Vyučení nebo maturita technického zaměření
- Výborný fyzický a zdravotní stav
- ŘP skupiny B+E, T
- Aktivní a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
- Spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost, organizační schopnosti, loajalita, vstřícnost,
důvěryhodnost,
pečlivost, odolnost vůči stresu
- Kladný vztah ke zvířatům

Nabízíme:
Co Vám nabídneme:
- Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na HPP
- Přátelský kolektiv, rodinná atmosféra
- Příjemné pracovní prostředí
- Práci pondělí až pátek, víkendy a svátky volné

Finanční ohodnocení:
Roční mzda: 330.000 - 400.000 Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií
skrze
odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou. Takovým odesláním udělujete dobrovolně společnosti Zoologická
zahrada Tábor, a.s. souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem účasti ve
výběrovém
řízení na pracovní pozici u společnosti Zoologická zahrada Tábor, a.s dle Zásad zpracování osobních údajů
společnosti Zoologická zahrada Tábor, a.s uvedených na www.zootabor.eu.

Inzerent:
Ověřený uživatel ZOO Tábor | Jihočeský kraj , Tábor
Telefon: 233372021
Email: prace@zootabor.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel