Zahradník, pomocné zahradnické práce

Inzerát č: P7900 | Vloženo: 01.06.2021 | Poslední aktualizace: 01.06.2021 08:29:00
Hortus landscape s.r.o- nabídka práce Zahradník, pomocné zahradnické práceFirma:Hortus landscape s.r.o
Volné pracovní místo: PříbramMísto práce:Příbram, Příbram
Volné pracovní místo: Zahradník, pomocné zahradnické práce - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zahradník, pomocné zahradnické práce - PříbramPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Zahradník, pomocné zahradnické práceEmail:josef.slepicka@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Zahradník, pomocné zahradnické práceTelefon:608340085
Další údaje o pozici: Zahradník, pomocné zahradnické práceDalší údaje:Josef Slepička

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: Zahradník, Hortus landscape s.r.o

Příbram, Středočeský kraj

Kdo jsme:

Tým lidí se společnou vizí a chutí dělat věci pořádně. Máme bohaté zkušenosti v oboru zahradní a
krajinářské architektury, floristiky a zahradního designu.

Požadujeme:
Koho hledáme:

Hledáme další členy do našeho týmu se zkušenostmi se zahradnickou prací láskou k přírodě a ochotou učit se
nové věci.

Požadujeme:

Samostatnost, pečlivost, ochotu svědomitě plnit zadané úkoly, učit se novým věcem a v neposlední řadě také
slušné chování. Výhodou, nikoliv podmínkou řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Nabízíme:

Nabízíme rozmanitou a zajímavou práci v přátelském prostředí mladého perspektivního kolektivu, práci ve
venkovním prostředí na čerstvém vzduchu bez nutnosti stálého nošení roušky. Zaměstnání v oboru, který je
jako jeden z mála téměř nepostižitelný následky způsobenými epidemií viru COVID-19. Odpovídající mzdové
ohodnocení s cílovými odměnami a bonusy, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. číslech 775551489 nebo 608340085, případně zašlete
životopis
na emailovou adresu novotnahortus21@gmail.com

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Záluský | Středočeský kraj , Příbran
Telefon: 775551486
Email: hortuslandscape8@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel