Traktorista/řidič náklaďáku Bratčice

DVP Agro a.s.- nabídka práce Traktorista/řidič náklaďáku BratčiceFirma:DVP Agro a.s.
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Bratčice, Brno - venkov
Volné pracovní místo: Traktorista/řidič náklaďáku Bratčice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Traktorista/řidič náklaďáku Bratčice - Brno - venkovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Traktorista/řidič náklaďáku BratčiceEmail:kristyna.stastkova@matl-bula.cz
Kontaktní telefon na pozici: Traktorista/řidič náklaďáku BratčiceTelefon:+420547424467

Popis pracovní pozice:
Chtěli byste pracovat s moderní zemědělskou technologií?

Náplní Vaší práce bude:

• příprava půdy, setí produkčních plodin, hnojení až po sklizeň
• obsluha a údržba strojů
• výsev biopásů, mysliveckých políček pro zvěř, meziplodin pro zvýšení organické hmoty v půdě

Výsledkem Vaší práce budou kvalitní zemědělské produkty a zdravá půda.

Požadujeme:
K této práci potřebujete:

• řidičský průkaz skupiny T a C (výhodou je ŘP skupiny E)
• zájem v oblasti zemědělství

Nabízíme:
Co Vám můžeme za dobrou práci nabídnout:

• moderní stroje - traktory i závěsné zařízení
• moderní technologie i mobilní aplikace (navigace RAVEN)
• zkoušení nových technologií i plodin

Ověřený uživatel Kristýna Šťástková | Brno - venkov , Rajhrad
Telefon: 547424469
Email: kristyna.stastkova@matl-bula.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel