Zahradník, pomocné práce v zahradnictví

Hortus landscape s.r.o.- nabídka práce Zahradník, pomocné práce v zahradnictvíFirma:Hortus landscape s.r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Příbram, Středočeský kraj, Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Zahradník, pomocné práce v zahradnictví - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zahradník, pomocné práce v zahradnictví - Středočeský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Zahradník, pomocné práce v zahradnictvíEmail:hortuslandscape8@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Zahradník, pomocné práce v zahradnictvíTelefon:608340085

Popis pracovní pozice:

Hortus landscape s.r.o.
Příbram

Kdo jsme:

Tým lidí se společnou vizí a chutí dělat věci pořádně. Máme bohaté zkušenosti v oblasti zahradní a
krajinářské architektury, floristiky a zahradního designu.

Koho hledáme:

Hledáme další členy do našeho týmu se vztahem k zahradnické práci, láskou k přírodě a ochotou učit se
nové.

Požadujeme:
Samostatnost, pečlivost, ochotu svědomitě plnit zadané úkoly, učit se novým věcem a v neposlední řadě také
slušné chování. Výhodou, nikoliv podmínkou také řidičský průkaz sk.

Nabízíme:
Nabízíme rozmanitou a zajímavou práci v přátelském prostředí mladého perspektivního kolektivu, práci ve
venkovním prostředí na čerstvém vzduchu bez nutnosti stálého nošení roušky. Zaměstnání v oboru, který je
jako jeden z mála téměř nepostižitelný následky způsobenými epidemií viru COVID-19. Odpovídající mzdové
ohodnocení s cílovými odměnami a bonusy. Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

V prípadě zájmu pošlete prosím žívotopis na uvedenou emailovou adresu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Záluský | Středočeský kraj , Příbran
Telefon: 775551486
Email: hortuslandscape8@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel