Práce v zemědělství

Volné pracovní místo: PříbramMísto práce:Rožmitál pod Třemšínem, Příbram
Volné pracovní místo: Práce v zemědělství - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Práce v zemědělství - PříbramPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Práce v zemědělstvíEmail:farmabrdy@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce v zemědělstvíTelefon:731453788

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka na pomocné práce v rostlinné a živočišné výrobě. Krmení zvířat, kydání hnoje, opravy
plotů, opravy ohradníků, skládání dřeva, údržba strojů,...

Požadujeme:
Ochotu pracovat. Řidičský průkaz T výhodou.

Nabízíme:
Možnost provizorního ubytování.

Ověřený uživatel Stehlík | Středočeský kraj , Rožmitál pod Třemšínem
Telefon: +420731453788
Email: farmabrdy@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel