Traktorista/ ošetřovatel masného skotu

Odeřský statek a.s- nabídka práce Traktorista/ ošetřovatel masného skotuFirma:Odeřský statek a.s
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Hroznětín, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Traktorista/ ošetřovatel masného skotu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Traktorista/ ošetřovatel masného skotu - Karlovarský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Traktorista/ ošetřovatel masného skotuEmail:vlastimila8@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Traktorista/ ošetřovatel masného skotuTelefon:728 566 955
Další údaje o pozici: Traktorista/ ošetřovatel masného skotuDalší údaje:Vlastimila Kochová

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníky do živočišné výroby k masnému skotu. Ošetřování a manipulace se zvířaty, asistence u
porodů. Příprava a oprava ohrad pro pastevní období. Pracovní doba v zimní režímu je dvou směnná v letním
režimu od 7:00 do 15:00h. Požadujeme řiďičský průkaz skupiny T.

Požadujeme:
Chuť pracovat se zvířaty
Zodpovědnost
Spolehlivost
Samostatnost

Nabízíme:
Práci na plný úvazek, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, stravenky/příspěvky na stravování, 2x ročně
příspěvek na welnes procedury

Ověřený uživatel Vlastimila Kochová | Karlovarský kraj , Hroznětín - Odeř
Telefon: 728566955
Email: vlastimila8@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel