Porodník/ošetřovatel telat

Rolnická společnost Lesonice a.s.- nabídka práce Porodník/ošetřovatel telatFirma:Rolnická společnost Lesonice a.s.
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Lesonice, Třebíč
Volné pracovní místo: Porodník/ošetřovatel telat - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Porodník/ošetřovatel telat - TřebíčPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Porodník/ošetřovatel telatEmail:rsl@adw.cz
Kontaktní telefon na pozici: Porodník/ošetřovatel telatTelefon:+420604679059
Další údaje o pozici: Porodník/ošetřovatel telatDalší údaje:daniel.sustek@adw.cz

Popis pracovní pozice:
Krmení a napájení telat, porodnické činnosti.
Střídavý provoz ( 4 dny práce a 4 dny volna).

Požadujeme:
Kladný vztah k práci a ke zvířatům, samostatnost, pracovitost, zodpovědnost.

Nabízíme:
Firemní bonusy a výhody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Pavelková | Třebíč , Lesonice
Telefon: +420725790813
Email: vladimira.pavelkova@adw.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel