Šlapání zelí

Zelarna Lobkowicz s.r.o.- nabídka práce Šlapání zelíFirma:Zelarna Lobkowicz s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň - Křimice, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Šlapání zelí - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Šlapání zelí - Plzeň - městoPlat:110,-Kč/hod. + náborový přísp.
Kontaktní email na pozici: Šlapání zelíEmail:zelarna@lobkowicz-krimice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Šlapání zelíTelefon:+420 777 644 399
Další údaje o pozici: Šlapání zelíDalší údaje:Petr Milota

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
- Zpracovávání zelí (šlapání, krouhání, čištění)
- Výroba baleného kysaného zelí
- Výroba salátů

Požadujeme:
Požadujeme:
- Potravinářský průkaz

Nabízíme:
Nabízíme:
- Nástup od 1.9. do 30.11.2020
- Nástup na DPP nebo DPČ
- Vhodné i pro fyzicky zdatné důchodce
- Místo výkonu práce: Plzeň - Křimice (výborná dopravní dostupnost-MHD)
- Pracovní doba 6:00 - 18:00 hod.
- Finanční ohodnocení 110,-Kč/hod
- Práce venku v příjemném prostředí
- Práce ve stabilní a ryze české rodinné firmě s několikaletou tradicí

Ověřený uživatel Eliška Vaidišová | Plzeň - město , PLZEŇ 5-KŘIMICE
Telefon: 731828744
Email: ucetni@lobkowicz-krimice.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel