Sklizeň zeleniny+ traktor - ŠVÉDSKO - UBYT. A CESTA ZDARMA

Dolphin Czech LLP- nabídka práce Sklizeň zeleniny+ traktor - ŠVÉDSKO - UBYT. A CESTA ZDARMAFirma:Dolphin Czech LLP
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Helsingborg, Zahraničí
Volné pracovní místo: Sklizeň zeleniny+ traktor - ŠVÉDSKO - UBYT. A CESTA ZDARMA - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Sklizeň zeleniny+ traktor - ŠVÉDSKO - UBYT. A CESTA ZDARMA - ZahraničíPlat:72 000,-
Kontaktní email na pozici: Sklizeň zeleniny+ traktor - ŠVÉDSKO - UBYT. A CESTA ZDARMAEmail:lucie.dobrovodska@dolphinposted.com
Kontaktní telefon na pozici: Sklizeň zeleniny+ traktor - ŠVÉDSKO - UBYT. A CESTA ZDARMATelefon:737107156

Popis pracovní pozice:
Zakázka na ŽL - Hledám pracovníka na farmu ve Švédsku, který bude sbírat zeleninu, popojíždět s traktorem
(stačí ŘP. sk. B, ale neobejdete se bez zkušenosti s řízením traktoru). Práce je na cca 2 měsíce. Musíte být
fyzicky v pohodě, pracuje se 50-60 hod. týdně. Proplatíme cestu tam i zpět, ubytování zdarma v čistém domě s
kvalitním internetem. Je to krátkodobá zakázka na živnost. Musíte se domluvit anglicky či německy. Nástup
ihned. Za měsíc práce si odvezete zhruba €2700 (cca 72 tis. Kč). Hodinová sazba €10.5, splatnost faktury 1
měsíc. V případě spokojenosti na obou stranách možnost další spolupráce.

Požadujeme:
Fyzická zdatnost (zvedání bedýnek se zeleninou - vhodné spíše pro muže)
Zkušenosti s řízením traktoru
Schopnost domluvit se anglicky nebo německy

Nabízíme:
Ubytování a cesta zdarma

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Zahraničí , Helsingborg
Telefon: 737107156
Email: lucie.dobrovodska@dolphinposted.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel