Brigádníci-pomocné zahradnické práce při realizaci zahrad

zahrady Jukl- nabídka práce Brigádníci-pomocné zahradnické práce při realizaci zahradFirma:zahrady Jukl
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Mělník, Mělník
Volné pracovní místo: Brigádníci-pomocné zahradnické práce při realizaci zahrad - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigádníci-pomocné zahradnické práce při realizaci zahrad - MělníkPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Brigádníci-pomocné zahradnické práce při realizaci zahradEmail:zahrady-jukl@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigádníci-pomocné zahradnické práce při realizaci zahradTelefon:603538412
Další údaje o pozici: Brigádníci-pomocné zahradnické práce při realizaci zahradDalší údaje:whatsapp: 603538412

Popis pracovní pozice:
Hledáme brigádníky na pomocné zahradnické práce při realizaci zahrad.
Výsadba, sekání a zakládání trávníků, péče o zeleň, atd...
Výhodou:zkušenost s obsluhou zahradní techniky, řidičský průkaz skupiny B, vyučení v oboru.
Vhodné i bez zkušeností-zaučíme. Vhodné pro muže-fyzicky náročná různorodá práce.
Možnost výplaty záloh.
Místo práce: Mělník a okolí.
Pro bližší informace a zájem o brigádu nás kontaktujte na: telefon a WhatsApp: 603 538 412
zahrady-jukl@seznam.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin Jukl | Mělník , Mělník
Telefon: 603538412
Email: zahrady-jukl@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel