Dělník/ce v potravinářské výrobě

MESAVERDE s.r.o.- nabídka práce Dělník/ce v potravinářské výroběFirma:MESAVERDE s.r.o.
Volné pracovní místo: PřerovMísto práce:Domaželice, Přerov
Volné pracovní místo: Dělník/ce v potravinářské výrobě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dělník/ce v potravinářské výrobě - PřerovPlat:od 16100
Kontaktní email na pozici: Dělník/ce v potravinářské výroběEmail:personalistka@gabrielabartakova.cz
Kontaktní telefon na pozici: Dělník/ce v potravinářské výroběTelefon:+420 606 779 039
Další údaje o pozici: Dělník/ce v potravinářské výroběDalší údaje:Bc. Gabriela Bartáková

Popis pracovní pozice:
Rozšiřujeme výrobní tým ve firmě vyrábějící zdravé snídaně. Sušení ovoce, míchání, balení,
paletování. Jedná se o manuálně nenáročnou práci.

Požadujeme:
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- spolehlivost
- odpovědnost
- pečlivost

Nabízíme:
- zázemí rodinné firmy, kde si vážíme práce druhého
- přátelský kolektiv
- nové a čisté výrobní prostory a zázemí
- dlouhodobou spolupráci na HPP
- 20 dnů dovolené

Ověřený uživatel Bc. Gabriela Bartáková | Celá ČR , Prostějov
Telefon: +420 606 779 039
Email: prace@gabrielabartakova.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel