Pracovník v ovocné školce, Malenovice, Zlín

Arbia, spol. s r.o.- nabídka práce Pracovník v ovocné školce, Malenovice, ZlínFirma:Arbia, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Malenovice, Zlín
Volné pracovní místo: Pracovník v ovocné školce, Malenovice, Zlín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník v ovocné školce, Malenovice, Zlín - ZlínPlat:18 500,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník v ovocné školce, Malenovice, ZlínEmail:arbia@arbia.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník v ovocné školce, Malenovice, ZlínTelefon:+420 774 170 665

Popis pracovní pozice:
Arbia, spol. s r.o. je výrobní společnost pohybující se na trhu již od roku 1993.
Zaměřená na produkci ovocných výpěstků s dlouholetou tradicí zdejšího školkařství.

Hledá spolupracovníky/ spolupracovnice na plný úvazek s dobou neurčitou. Platovým ohodnocením 17500 - 18500Kč.

Požadujeme:
Požadujeme: samostatnost, časová flexibilita, manuální zručnost, praxe v oboru vítána.

Nabízíme:
Benefity: stravenky, sleva na firemní výrobky
Požadujeme: samostatnost, manuální zručnost,

Inzerent:
Ověřený uživatel Jitka | Zlín , Malenovice
Telefon: 603513661
Email: arbia@arbia.cz