ŘIDIČ sk. C - ZÁVOZ PIVA

AKCIOVÝ PIVOVAR DALEŠICE, a.s.- nabídka práce ŘIDIČ sk. C - ZÁVOZ PIVAFirma:AKCIOVÝ PIVOVAR DALEŠICE, a.s.
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Dalešice, Třebíč
Volné pracovní místo: ŘIDIČ sk. C - ZÁVOZ PIVA - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ŘIDIČ sk. C - ZÁVOZ PIVA - TřebíčPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: ŘIDIČ sk. C - ZÁVOZ PIVAEmail:pivo@pivovar-dalesice.cz
Kontaktní telefon na pozici: ŘIDIČ sk. C - ZÁVOZ PIVATelefon:+420 777 718 567

Popis pracovní pozice:
Hledáme ŘIDIČE sk. C s profesním průkazem pro rozvoz piva - AKCIOVÝ PIVOVAR DALEŠICE.

- rozvoz piva
- nakládka a vykládka sudů na provozovnách
- přípravné práce v pivovaru

Požadujeme:
fyzickou zdatnost
spolehlivost, komunikativnost
orientační schopnost

Nabízíme:
práci na plný úvazek
přátelský kolektiv
obědy zdarma
zaměstnaneckou slevu na pivo

Ověřený uživatel AKCIOVÝ PIVOVAR DALEŠICE, a.s. | Třebíč , Dalešice 675 54
Telefon: 730151909
Email: referent@pivovar-dalesice.cz