Řezník - Werda, Německo

Starke Jobs Annaberg- nabídka práce Řezník - Werda, NěmeckoFirma:Starke Jobs Annaberg
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Werda, Zahraničí
Volné pracovní místo: Řezník - Werda, Německo - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řezník - Werda, Německo - ZahraničíPlat:11-12,50/ hod
Kontaktní email na pozici: Řezník - Werda, NěmeckoEmail:annaberg@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Řezník - Werda, NěmeckoTelefon:+420 603 155 868
Další údaje o pozici: Řezník - Werda, NěmeckoDalší údaje:https://cz.starke-jobs.com/agentura-prace-annaberg/

Popis pracovní pozice:
Hledáme právě TEBE, jako řezníka pro našeho zákazníka ve městě Werda!

NA JAKÉ AKTIVITY SE ZDE ŘEZNÍK MŮŽE TĚŠIT?
• příprava masa a salámový výrobku k prodeji (řezání kusů masa, vykostění)
• Výroba vlastních klobás
• Výroba mletých masných výrobků, krájení slaniny
• Produkce specialit
• Dispozice masa a salámových výrobků
• Kontrola čerstvosti
• Dodržování zákonných hygienických předpisů
• Čištění a dezinfekce strojů

Požadujeme:
CO PŘESNĚ OD ŘEZNÍKA OČEKÁVÁME?
• dokončené odborné vzdělání jako řezník
• Odborné znalosti a odhodlání a víceletou praxi
• Spolehlivost, odolnost a flexibilitu
• Týmový duch
• Němčinu alespon na úrovni A2-B1

Nabízíme:
A CO MŮŽE ŘEZNÍK OČEKÁVAT OD NÁS?
• Atraktivní odměnu 11-12,50 €/hod.
• Německou kolektivní smlouvu na dobu neurčitou
• Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, FÚ, žádosti o dětské dávky
atd.)
• Jednosměnný provoz - 6:00 - 14:00, Po-Pá
• Kolegiální atmosféru v motivovaném týmu
• Příjemné domácké prostředí
• Dobré zaškolení, stejně jako možnost vzdělávání se
• V případě spokojenosti je velká pravděpodobnost, že si Vás zákazník převezme přímo pod firmu

Chtěli byste poznat nove lidi, těžit z vašich znalostí na trhu práce a hledáte novou výzvu - na co čekáte?
Zavolejte nebo napiste ihned!!

Tato pracovní nabídka je určena pro lidi všech pohlaví.

Více aktuálních pracovních pozic naleznete na:

Ověřený uživatel Starke Jobs | Zahraničí , Annaberg-Buchholz
Telefon: +420633155868
Email: annaberg@starke-jobs.com