Traktorista/opravář

Chroustovická a.s.- nabídka práce Traktorista/opravářFirma:Chroustovická a.s.
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Chrudim, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: Traktorista/opravář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Traktorista/opravář - Pardubický krajPlat:180 - 300,-Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Traktorista/opravářEmail:jelinkova.martina@chroustovicka.cz
Kontaktní telefon na pozici: Traktorista/opravářTelefon:+420 603 213 535

Popis pracovní pozice:
• Práce se špičkovou zemědělskou technikou
• Práce v rostlinné výrobě

Požadujeme:
• ŘP skupin B, T
• Praxe v řízení, opravách zemědělské a nákladní techniky (výhodou)
• Strojní, svářečský průkaz (výhodou)
• Flexibilita, komunikativnost, samostatná pečlivá práce

Nabízíme:
• Hlavní pracovní poměr
• Zázemí stabilní, prosperující a dynamické společnosti
• Závodní stravování

Ověřený uživatel Martina Jelínková | Pardubický kraj , Chroustovice
Telefon: 603213535
Email: jelinkova.martina@chroustovicka.cz