Řízení a obsluha linky na čištění a výrobu osiva - Vysočina

Inzerát č: P5085 | Vloženo: 15.04.2019 | Poslední aktualizace: 15.04.2019 18:58:57
Mobilní Moření Osiva- nabídka práce Řízení a obsluha linky na čištění a výrobu osiva - VysočinaFirma:Mobilní Moření Osiva
Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Řízení a obsluha linky na čištění a výrobu osiva - Vysočina - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Řízení a obsluha linky na čištění a výrobu osiva - Vysočina - Kraj VysočinaPlat:25 000 - 45 000
Kontaktní email na pozici: Řízení a obsluha linky na čištění a výrobu osiva - VysočinaEmail:info@moreniosiva.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řízení a obsluha linky na čištění a výrobu osiva - VysočinaTelefon:774 273 240

Popis pracovní pozice:
Jsme mladá firma podnikající na Vysočině, s působností po celé České republice. Neznáme hranice a rádi
expandujeme.

Hledáme k sobě kolegy na brigádu, na dohodu nebo na ŽL, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu. Práci
nabízíme na období červen - říjen 2019.

Pracovní nabídka je rozmanitá, budete navštěvovat zemědělské podniky a obsluhovat mobilní čistící a
mořící linku na výrobu osiva. Pracovní pozice je vhodná i pro lidi z jiného oboru nebo bez praxe, rádi Vás
zaučíme.

Požadujeme:
• Řidičské oprávnění sk. C (není podmínkou - více informací na osobní konzultaci)

• Samostatnost, schopnost učit se

• Fyzickou a technickou zdatnost

• Praxe v oboru není podmínkou

Nabízíme:
• práci v období červenec - říjen 2019 - po dohodě i dlouhodoběji

• Zajímavé finanční ohodnocení

• Pružná pracovní doba

• Po domluvě možný výkon práce po celé ČR

• Benefity od zaměstnavatele

Ověřený uživatel Mobilní Moření Osiva | Kraj Vysočina , Sněžné
Telefon: 774273240
Email: info@moreniosiva.cz