Stříhání vinohradu Brno

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Stříhání vinohradu Brno - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Stříhání vinohradu Brno - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Stříhání vinohradu BrnoEmail:t.hunkes@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Stříhání vinohradu BrnoTelefon:+420721816112

Popis pracovní pozice:
Hledám pomocníky se zkušenostmi, na stříhání malého vinohradu v Brně Chrlicích. Cca 300 hlav. Při dobré
spolupráci, je možno se o tento vinohrad starat za finanční odměnu, ale také materiálovou i nadále.

Požadujeme:
Zkušenosti se stříháním vinohradu

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Hunkes | Brno - město , Brno
Telefon: +420721816112
Email: t.hunkes@email.cz