ZOOTECHNIK

AGROMAP s.r.o.- nabídka práce ZOOTECHNIKFirma:AGROMAP s.r.o.
Volné pracovní místo: KlatovyMísto práce:Zavlekov, Klatovy
Volné pracovní místo: ZOOTECHNIK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ZOOTECHNIK - KlatovyPlat:od 30000 Kč
Kontaktní email na pozici: ZOOTECHNIKEmail:sevicova@agromap.cz
Kontaktní telefon na pozici: ZOOTECHNIKTelefon:725263685

Popis pracovní pozice:
Pro soukromou farmu na Šumavě hledáme ZOOTECHNIKA (350 matek plemene Limousin). Náplň práce: - vedení
plemenitby, telení krav, vedení porodu - ošetření telat po porodu a následná péče - starost o pastevní
areály, pastvu - vedení zaměstnanců - aktivní zapojení do všech činností vč. manuálních prací

Požadujeme:
praxi

Nabízíme:
mzda od 30.000 Kč + prémie

Inzerent:
Ověřený uživatel AGROMAP s.r.o. | Klatovy , Krutěnice
Telefon: 725263685
Email: sevicova@agromap.cz