Trenér / ošetřovatel

AGROMAP s.r.o.- nabídka práce Trenér / ošetřovatelFirma:AGROMAP s.r.o.
Volné pracovní místo: KlatovyMísto práce:Krutěnice, Klatovy
Volné pracovní místo: Trenér / ošetřovatel - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Trenér / ošetřovatel - KlatovyPlat:20-30 tis. Kč
Kontaktní email na pozici: Trenér / ošetřovatelEmail:sevicova@agromap.cz

Popis pracovní pozice:
Pro Hotelový a jezdecký areál Dvůr Krutěnice přijmeme trenéra a ošetřovatele koní. Jedná se o výcvik
jezdců, a to jak začátečníků, dětí, tak stálých zkušenějších klientů. Dále o běžnou péči o koně,
krmení, kontrola, vyvedení do výběhu, péče o zařízení atd.

Požadujeme:
praxi a cvičitelskou licenci

Nabízíme:
mzda 20-30 tis. Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel AGROMAP s.r.o. | Klatovy , Krutěnice
Telefon: 725263685
Email: sevicova@agromap.cz