prodavač/prodavačka

Lovomarket- nabídka práce prodavač/prodavačkaFirma:Lovomarket
Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Lovosice, Litoměřice
Volné pracovní místo: prodavač/prodavačka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: prodavač/prodavačka - LitoměřicePlat:měsíční
Kontaktní email na pozici: prodavač/prodavačkaEmail:iva.novotnice@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: prodavač/prodavačkaTelefon:+420 602 475 787

Popis pracovní pozice:
prodavač/prodavačka( kvalifikace výhodou)
skladový manipulant
HPP nebo VPP

Požadujeme:
práce s PC
Čeština podmínkou!
časově flexibilní, komunikativní s ochotou se učit novému
Zájemci se můžou hlásit na emailu: prodejna@lovomarket.cz nebo na prodejně v Lovosicicích Lovomarket, Terezínská
57, vedle Lovochemie

Nabízíme:
práce v příjemném rodinném kolektivu
později osobní finanční ohodnocení dle tržeb

Inzerent:
Ověřený uživatel Iva Novotná | Litoměřice , Lovosice
Telefon: +420 602 475 787
Email: iva.novotnice@centrum.cz