Brigáda v zemědělství

Volné pracovní místo: KlatovyMísto práce:Úloh 11, Klatovy
Volné pracovní místo: Brigáda v zemědělství - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda v zemědělství - KlatovyPlat:12 000,-
Kontaktní email na pozici: Brigáda v zemědělstvíEmail:khosnedlova@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda v zemědělstvíTelefon:723671145

Popis pracovní pozice:
Nabízíme brigádu v zemědělství.
Ranní/odpolední směna na 3 max 4h. Po případě domluva pouze na odpolední.
Jedná se o krmení telat a dojení krav.
Více informací po tel.

Požadujeme:
Spolehlivost

Nabízíme:
V případě zájmu strava zajištěna.
Příspěvek na dopravu.
Příjemný kolektiv.

Inzerent:
Ověřený uživatel Stanislav Hosnedl | Klatovy , Klatovy
Telefon: 723671145
Email: khosnedlova@gmail.com