Pracovník v sociálních službách (Hřebeč - Kladno)

Vítej ... o.p.s- nabídka práce Pracovník v sociálních službách (Hřebeč - Kladno)Firma:Vítej ... o.p.s
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Hřebeč -Kladno, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Pracovník v sociálních službách (Hřebeč - Kladno) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník v sociálních službách (Hřebeč - Kladno) - Středočeský krajPlat:120/Kč nebo až 22tis při HPP
Kontaktní email na pozici: Pracovník v sociálních službách (Hřebeč - Kladno)Email:vitejops@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník v sociálních službách (Hřebeč - Kladno)Telefon:702201939

Popis pracovní pozice:
Přijme zaměstnance na pozici Pracovník v sociálních službách:
jako pracovník v přímé péči budete provádět podporu při zvládání běžných denních činností uživatelů
služeb, při úkonech sebeobsluhy, aktivizaci v třísměnném provozu. Budete doplňovat individuální dokumentaci.

Vítej ... o.p.s. provozujeme komunitní centrum pro osoby s poruchou autistického spektra (PAS). Jsme zařízení
rodinného typy. Poskytujeme dvě registrované sociální služby - chráněné bydlení (4 uživatelé) a
odlehčovací službu (2 uživatelé). Chráněné bydlení je určené výhradně dospělým osobám s autismem.
Zároveň zajišťujeme i odlehčovací službu rodinám dospívajícím a dospělých osob s autismem (zpravidla se
jedná o krátkodobé pobyty - víkendové a/nebo týdenní).

Své strukturované životopisy posílejte na email: vitejops@seznam.cz Je nutné, aby součástí životopisu byl
souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Požadujeme:
Požadujeme:
• trestní bezúhonnost
• praxe v oboru vítána
• empatický a pozitivní přístup k osobám s PAS
• flexibilitu a schopnost pracovat samostatně i v týmu

Výhodou je:
• orientaci v problematice osob s autismem
• kurz pracovníka v sociálních službách

Nabízíme:
Nabízíme:
• DPP, pracovní poměr - plný úvazek nebo částečný - dle domluvy
• mzdu až 22.000 Kč při plném úvazku
• nástup ihned nebo dle domluvy,
• pravidelné supervize a příležitost se dále vzdělávat
• práci na dobu určitou s možností prodloužení
• práci v přátelském kolektivu

Inzerent:
Ověřený uživatel Vítejops | Kladno , Hřebeč
Telefon: 702201939
Email: vitejops@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel