Pečovatelka

Agentura domácí zdravotní péče Třebíč sro- nabídka práce PečovatelkaFirma:Agentura domácí zdravotní péče Třebíč sro
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Třebíč, Třebíč
Volné pracovní místo: Pečovatelka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pečovatelka - TřebíčPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: PečovatelkaEmail:mariemachatova@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: PečovatelkaTelefon:+420608233267

Popis pracovní pozice:
Pečovatelská služba v rodinách klientů .Další info. tel.608233267

Požadujeme:
řidičský prukaz

Nabízíme:
Plný nebo zkrácený ůvazek .Hlavní nebo vedlejší pracovní poměr Stravné služební auto

Inzerent:
Ověřený uživatel Marie | Třebíč , Třebíč
Telefon: 608233267
Email: mariemachatova@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel