Vrchní sestra domácí zdravotní péče

Agentura domácí zdravotní péče Třebíč sro- nabídka práce Vrchní sestra domácí zdravotní péčeFirma:Agentura domácí zdravotní péče Třebíč sro
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Třebíč, Třebíč
Volné pracovní místo: Vrchní sestra domácí zdravotní péče - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vrchní sestra domácí zdravotní péče - TřebíčPlat:33000-37000
Kontaktní email na pozici: Vrchní sestra domácí zdravotní péčeEmail:mariemachatova@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vrchní sestra domácí zdravotní péčeTelefon:+420608233267

Popis pracovní pozice:
Vrchní sestra domácí zdravotní péče -vedení kolektivu zdravotních sester,agenda zdravotnické dokumentace
jednání z klienty jednosměnný provoz.Podrobné info.tel608233267

Požadujeme:
řidičský prukaz

Nabízíme:
Služební auto,stravné, mzda dle praxe a odbornosti Nástup možný ihned.

Inzerent:
Ověřený uživatel Marie | Třebíč , Třebíč
Telefon: 608233267
Email: mariemachatova@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel