Pečující osoba/chůva do jesliček v Brně

Inzerát č: P8171 | Vloženo: 08.09.2021 | Poslední aktualizace: 08.09.2021 12:57:18
Jesle Žirafka o.p.s.- nabídka práce Pečující osoba/chůva do jesliček v BrněFirma:Jesle Žirafka o.p.s.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - Jundrov, Brno - město
Volné pracovní místo: Pečující osoba/chůva do jesliček v Brně - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pečující osoba/chůva do jesliček v Brně - Brno - městoPlat:24 000,-
Kontaktní email na pozici: Pečující osoba/chůva do jesliček v BrněEmail:jstrmiskova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pečující osoba/chůva do jesliček v BrněTelefon:+420 775 703 556
Další údaje o pozici: Pečující osoba/chůva do jesliček v BrněDalší údaje:Jesličky Žirafka

Popis pracovní pozice:
Do zavedených soukromých jesliček v Brně hledáme milou, zodpovědnou a pro práci s dětmi nadšenou "tetu" na HPP
- plný úvazek.
Požadujeme odpovídající kvalifikaci (tj. zdravotnické, pedagogické či sociální vzdělání, případně kurz
Chůvy), elán, samostatnost a láskyplný vztah k dětem.
Nástup je možný dle vzájemné dohody.
Budeme se těšit na Váš profesní životopis s krátkým motivační dopisem.

Požadujeme:
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

* zdravotnické, odpovídající pedagogické či sociální vzdělání, příp. kurz Chůva

* zodpovědnost a spolehlivost

* nadšení pro práci s dětmi

* láskyplný přístup k dětem

* týmová spolupráce

* úsměv na tváři

Nabízíme:
* přátelské prostředí

* zaměstnanecké benefity

* zázemí stabilní společnosti

* podpora dalšího vzdělávání,

* motivační ohodnocení

* úžasné děti:)

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Dvorská | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: +420 775 703 556
Email: jstrmiskova@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel