DENTÁLNÍ HYGIENISTA na zubní kliniku ve Vyšším Brodě

Dr. Jakubčák s.r.o.- nabídka práce DENTÁLNÍ HYGIENISTA na zubní kliniku ve Vyšším BroděFirma:Dr. Jakubčák s.r.o.
Volné pracovní místo: Český KrumlovMísto práce:Vyšší Brod, Český Krumlov
Volné pracovní místo: DENTÁLNÍ HYGIENISTA na zubní kliniku ve Vyšším Brodě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: DENTÁLNÍ HYGIENISTA na zubní kliniku ve Vyšším Brodě - Český KrumlovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: DENTÁLNÍ HYGIENISTA na zubní kliniku ve Vyšším BroděEmail:info@zahnklinik.cz
Kontaktní telefon na pozici: DENTÁLNÍ HYGIENISTA na zubní kliniku ve Vyšším BroděTelefon:+420 755 588 087
Další údaje o pozici: DENTÁLNÍ HYGIENISTA na zubní kliniku ve Vyšším BroděDalší údaje:Adamcová Monika

Popis pracovní pozice:
Dentální hygienista / hygienistka

Požadujeme:
Vhodné i pro absolventy, případně zaučíme.

Nabízíme:
Do moderní, renomované zubní kliniky s vlastní laboratoří ve Vyšším Brodě, nedaleko Lipna přijmeme
dentálního hygienistu.
Moderní vybavení zubní kliniky, samostatná a plně vybavená ordinace pro hygienistu.
Motivační platové ohodnocení, podpora vzdělávání, možnost profesního růstu, služby recepce.Pracovní doba
běžná, 40h týdně.
Nástup možný dle dohody, ideálně ihned.

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel