Zdravotní sestra, zdravotní asistent

Oculeus s.r.o.- nabídka práce Zdravotní sestra, zdravotní asistentFirma:Oculeus s.r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Kladno, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Zdravotní sestra, zdravotní asistent - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zdravotní sestra, zdravotní asistent - Středočeský krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Zdravotní sestra, zdravotní asistentEmail:sekretariat@oculeus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Zdravotní sestra, zdravotní asistentTelefon:774720441
Další údaje o pozici: Zdravotní sestra, zdravotní asistentDalší údaje:Ing. Jiří Žaloudek

Popis pracovní pozice:
Zavedená oční ordinace na Kladně přijme na volnou pozici zdravotní sestru , zdravotního asistenta nebo asistenta
lékaře

Požadujeme:
Spolehlivost a zodpovědnost , ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování a pozitivní vztah k pacientům

Praxe není podmínkou

Nabízíme:
Smlouvu na hlavní pracovní poměr , moderní a příjemné pracovní prostředí , dobré platové podmínky

Inzerent:
Ověřený uživatel Oculeus s.r.o. | Kladno , Praha 6
Telefon: 774720441
Email: sekretariat@oculeus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel