Sociální pracovník/ce

SeneCura SeniorCentrum Terezín- nabídka práce Sociální pracovník/ceFirma:SeneCura SeniorCentrum Terezín
Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Terezín, Litoměřice
Volné pracovní místo: Sociální pracovník/ce - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Sociální pracovník/ce - LitoměřicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Sociální pracovník/ceEmail:m.maresova@senecura.cz
Kontaktní telefon na pozici: Sociální pracovník/ceTelefon:601360570
Další údaje o pozici: Sociální pracovník/ceDalší údaje:Martina Marešová

Popis pracovní pozice:
Budete mít na starosti sociální šetření a poradenství našim klientům a jejich rodinám
Motivace je pro nás víc než vaše praxe - rádi vás zaučíme, ale podmínkou je odborná způsobilost k výkonu
povolání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách,

Požadujeme:
způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách,
a) vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního
právního předpisu40) v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální
pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální
činnost,

b) vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu
zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii,
právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu41).způsobilost k výkonu
činnost,

činnost,

právo nebo spec

Nabízíme:
- mzdu odpovídající vašim zkušenostem
- 8 hodinová směna
- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
- bonusy za věrnost
- dotované stravování
- 5 týdnů dovolené
- možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
- trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
- práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie
- možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Marešová | Litoměřice , Praha
Telefon: 601360570
Email: m.maresova@senecura.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel