Staniční sestra

SeneCura SeniorCentrum Terezín- nabídka práce Staniční sestraFirma:SeneCura SeniorCentrum Terezín
Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Terezín, Litoměřice
Volné pracovní místo: Staniční sestra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Staniční sestra - LitoměřicePlat:od 36.000,-
Kontaktní email na pozici: Staniční sestraEmail:m.maresova@senecura.cz
Kontaktní telefon na pozici: Staniční sestraTelefon:601360570
Další údaje o pozici: Staniční sestraDalší údaje:Martina Marešová

Popis pracovní pozice:
· Komplexní vedení týmu pečovatelů - po odborné i personální stránce
· Zajišťovat základní a specializovanou zdravotně-ošetřovatelskou péči našim klientům
· Povedete tým na svěřeném úseku, proto je výhodou zkušenost s vedením lidí
· Nezbytností je odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

Požadujeme:
Hledáme kolegy, kteří...
· Mají pozitivní vztah k seniorům - to je nejdůležitější předpoklad
· Baví je pomáhat a rádi pečují o druhé
· Jsou komunikativní, důslední a zodpovědní

Nabízíme:
Chceme, aby se vám u nás dobře pracovalo, proto nabízíme:
· Rádi vás podpoříme ve vzdělávání či získání specializace v oblastech paliativní péče a bolesti,
péče
o rány, nutriční problematiky, prevence pádů, hygieny a inkontinence
· 5 týdnů dovolené
· Příplatky za práci přesčas a o víkendu ve výši 25 %
· Speciální odměny za směny nad pracovní plán
· Finanční bonusy za odpracované roky ve firmě
· Poukázky na volný čas, kulturu a zdraví (2 400 Kč/rok)
· Dotované stravování - 30 Kč za tříchodový oběd včetně nápojů
· Zvýhodněné tarify v rámci O2 Family
· Slevovou kartu do lékáren Benu
· Možnost využít dětskou skupinu

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Marešová | Litoměřice , Praha
Telefon: 601360570
Email: m.maresova@senecura.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel