Všeobecná zdravotní sestra/ Praktická sestra na ranní směnu

SeneCura SeniorCentrum Terezín- nabídka práce Všeobecná zdravotní sestra/ Praktická sestra na ranní směnuFirma:SeneCura SeniorCentrum Terezín
Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Terezín, Litoměřice
Volné pracovní místo: Všeobecná zdravotní sestra/ Praktická sestra na ranní směnu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Všeobecná zdravotní sestra/ Praktická sestra na ranní směnu - LitoměřicePlat:35.000-40.000,-
Kontaktní email na pozici: Všeobecná zdravotní sestra/ Praktická sestra na ranní směnuEmail:martina.maresova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Všeobecná zdravotní sestra/ Praktická sestra na ranní směnuTelefon:601360570
Další údaje o pozici: Všeobecná zdravotní sestra/ Praktická sestra na ranní směnuDalší údaje:Martina Marešová

Popis pracovní pozice:
Zajišťovat komplexní základní nebo specializovanou zdravotně-ošetřovatelskou péči našim klientům
Připravovat a podávat léky, provádět odborné úkony - převazy, odběry a vedení dokumentace

Požadujeme:
Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

Nabízíme:
8 hodinovou pracovní dobu 7:00 - 15:30.
Rádi vás podpoříme ve vzdělávání či získání specializace v oblastech paliativní péče a bolesti, péče o
rány, nutriční problematiky, prevence pádů, hygieny a inkontinence.
Možnost využít dětskou skupinu pro vaše děti přímo v našem domově.
5 týdnů dovolené.
Příplatky za práci přesčas a o víkendu ve výši 25 %.
Náborový příspěvek 40.000 Kč.
Smlouva na dobu neurčitou.
Příspěvek na dopravu.
Možnost ubytování mezi směnami.
Bonus za specializaci v oboru.
Speciální odměny za směny nad pracovní plán.
Finanční bonusy za odpracované roky.
Poukázky na volný čas, kulturu a zdraví (2 400 Kč/rok).
Dotované stravování - 30 Kč za tříchodový oběd včetně nápojů.
Zvýhodněné tarify v rámci O2 Family.
Slevovou kartu do lékáren Benu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Marešová | Litoměřice , Praha
Telefon: 601360570
Email: m.maresova@senecura.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel