Všeobecná zdravotní sestra domácí péče

Kompletní péče s.r.o.- nabídka práce Všeobecná zdravotní sestra domácí péčeFirma:Kompletní péče s.r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:okresy Kladno, Rakovník, Praha západ, Beroun, Příbram, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Všeobecná zdravotní sestra domácí péče - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Všeobecná zdravotní sestra domácí péče - Středočeský krajPlat:od 30.000,-Kč/měsíčně
Kontaktní email na pozici: Všeobecná zdravotní sestra domácí péčeEmail:velasova@centrumdomacipece.cz
Kontaktní telefon na pozici: Všeobecná zdravotní sestra domácí péčeTelefon:+420602623348
Další údaje o pozici: Všeobecná zdravotní sestra domácí péčeDalší údaje:Ing. Veronika Velasová

Popis pracovní pozice:
Centrum domácí péče poskytující zdravotní výkony a specializovanou péči (domácí dialýza, pacienti s
plicní
ventilací, atp.) v domácnosti pacienta přijme do svého týmu spolehlivou zdravotní sestru.

Požadujeme:
Požadujeme ukončené zdravotnické vzdělání, dobrý zdravotní a psychický stav, samostatnost, zodpovědnost,
komunikativnost, empatii, vlídný a laskavý přístup k pacientům. Zkušenosti s domácí péčí, řidičský
průkaz sk. B a znalost práce na PC vítány.

Nabízíme:
Nabízíme práci na plný i částečný úvazek dle domluvy, možnost i práce na dohodu/výpomoc na RD, pouze
zdravotní úkony, příjemný kolektiv, možnost dalšího vzdělání, nadstandardní finanční ohodnocení, u HPP:
služební automobil, pravidelné odměny, firemní benefity - 5 týdenní dovolená, příspěvky na dopravu,
stravné,
na telefon.
Nástup možný ihned. Kontakt: Ing. Veronika Velasová

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Velasová | Beroun , Beroun
Telefon: +420 602 623 348
Email: velasova@centrumdomacipece.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel